منوچهر هادی و مازیار لرستانی همانند دیگر سلبرتی ها به تلویزیون بازگشت

منوچهر-هادی-و-مازیار-لرستانی-سریال-جدید-تلویزیون-اخبار-هنرمندان

منوچهر هادی و مازیار لرستانی همانند دیگر سلبرتی ها به تلویزیون بازگشت

همکاری منوچهر هادی با شبکه سه در سریالی با بازی مازیار لرستانی

منوچهر هادی که مدتی است مشغول ساخت سریالی برای شبکه سه است با انتشار عکس‌هایی از خود همراه با بازیگران و فیلمنامه‌نویسان پروژه در پشت صحنه این سریال نوشت : «یک کار خفن با یک گروه خفن».

البته نکته ویژه این عکس‌ها حضور مازیار لرستانی در بین عوامل است که نشان می‌دهد که انگار برای اولین بار با هویت جدیدش در یک سریال تلویزیونی حضور یافته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، منوچهر هادی هفت سال پس از ساخت سریال «دلدادگان»مدتی است ساخا سریالی را برای شبکه سه آغاز کرده است.

او به تازگی عکس‌هایی از پشت صحنه این سریال در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده که با این عکس‌ها به نوعی از همکارانش رونمایی کرده است.

با توجه به حضور پدرام کریمی و بابک کایدان به نظر می‌رسد این دو بار دیگر به عنوان فیلمنامه‌نویس در کنار هادی حضور دارند.

در عکس دیگری این کارگردان را کنار سیروس همتی و مازیار لرستانی می‌بینیم که این عکس هم خبر از همکاری این دو بازیگر با هادی می‌دهد.

پیش از این هم یوسف تیموری در ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه از حضور خودش در سریال منوچهر هادی خبر داده بود.

منوچهر هادی و مازیار لرستانی سریال جدید تلویزیون اخبار هنرمندان - منوچهر هادی و مازیار لرستانی همانند دیگر سلبرتی ها به تلویزیون بازگشت

منوچهر هادی همراه با سیروس همتی و مازیار لرستانی در پشت صحنه سریال تلویزیونی‌اش.

منوچهر هادی از سال 1398 تا 1402 چهار سریال «دل»، «گیسو»، «نیسان آبی» و «نیوکمپ» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت؛ سریال‌هایی که هرکدام در دوره خود با حواشی زیادی روبه‌رو شدند.

پس از اینکه ساخت «نیسان آبی2» به مسعود اطیابی رسید، هادی مجددا به تلویزیون برگشت تا یکبار دیگر شانسش را در این رسانه امتحان کند.

نکته قابل‌توجه درباره سریال جدید هادی، حضور مازیار لرستانی در تلویزیون است.

او از سال 1365 با نام شهره لرستانی در تلویزیون فعالیت داشت و در سریال‌های پرمخاطبی مثل «آپارتمان»، «آوای فاخته»، «امام علی (ع)»، «مختارنامه»، «ساعت شنی»، «سه در چهار»، «اشک‌ها و لبخندها» و … حضور پیدا کرد. آخرین فعالیت او در تلویزیون پیش از عمل تطبیق جنسیت، به بازی در سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده در سال 1400 برمی‌گردد؛ سریالی که در ماه رمضان 1401 روی آنتن می‌رفت.

لرستانی حالا پس از دو سال می‌خواهد با شمایلی جدید در جایگاه یک بازیگر مرد در سریال منوچهر هادی ظاهر شود؛ اتفاقی که برای اولین‌بار است در تلویزیون ایران شاهدش خواهیم بود.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره نام سریال و سایر عوامل آن منتشر نشده است.


اخبار سینماکولر گازیآگهی و تبلیغات رایگانآموزشگاه موسیقی بهترین خریدار اسکناس قدیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *